Onze Leden

Atelier Sier | Korte Hovenstraat 7 | Tel.: 045 – 532 11 92 | www.ateliersier.nl

Anytime Fitness Waubach | Hovenstraat 125 | 045-203 09 04 | www.anytimefitness.nl

Barberroad | Kerkstraat 22a | Tel.: 06 1416 4952 | www.barberroad.nl

Bei ut Maril & Bei d’r Lars | Kerkstraat 12 | Tel.: 06 3 431 3156 | www.beiutmarilenbeidrlars.nl

Bloemsierkunst Liflower | Hovenstraat 125A | Tel.: 045 532 6411 | www.liflower.nl

Boots Optiek | Hovenstraat 137 | Tel.: 045 – 531 14 48 | www.bootsoptiek.nl

Camping de Watertoren | Kerkveldweg 1 | Tel.: 045 – 532 17 47 www.campingdewatertoren.nl

De Skylounge | Sportlaan 7 | Tel.: 045 – 763 04 88 | www.parkterwaerden.nl/deskylounge/

Emonts Keukens | Grensstraat 61 | Mobiel: 06 – 22 036 376 | www.emontskeukens.nl

Expert Landgraaf | Korte Hovenstraat 5 | Tel.: 045 – 531 67 48 | www.expert.nl

Hair by Ursela en Bo | Hovenstraat 141 | Tel.: 045 531 2474

Home and Lifestyle coach by Jeannie | Maastrichterweg 84 | Tel.: 06 5 534 2834 | www.homeandlifestylecoach.nl

LS Elektrotechniek | Vogelzankweg 243E | Tel.: 045 – 531 02 07 | www.ls-elektro.nl

Lunchroom ‘t Beufke | Hovenstraat 139 | Tel.: 045 – 532 09 57 | www.beufke.nl

Medisch Pedicure Landgraaf | Kerkstraat 25 | Tel.: 06-16780726 | www.medischpedicurelandgraaf.nl

MFC An d’r Put | Pastoor Scheepersstraat 3 | Tel.: 045 – 561 04 98

Mirakel | Hovenstraat 125A | Tel.: 045 – 205 06 14 | www.lunchroommirakel.nl

MynStyl | Grafisch Ontwerp | Burg Dortantsstraat 4 | Tel.: 06 – 19 554 107 | www.mynstyl.nl

Notariskantoor Eijck | Pasweg 103 | Tel.: 045 – 531 21 00 | www.notarisluijten.nl

Plus Wetzels supermarkt | Hovenstraat 124 | Tel.: 045 – 533 37 22 | www.plus.nl

Protand | Hovenstraat 135 | Tel.: 045 – 533 33 55 | www.pro-tand.eu 

Rabobank | Pucciniplein 1 |  LandgraafTel.: 045 – 533 4000

Schoenmode Stinski | Kerkstraat 14 | Tel.: 045 – 531 64 61 | www.schoenmodestinski.nl

Simons Dakwerken | Nieuwenhagerheidestraat 59 | Tel.: 06 – 26 797 973 | www.simonsdakwerken.nl

Slagerij Reumkens | Hovenstraat 118 | Tel.: 045 – 532 68 11 | www.slagerijreumkens.nl

Tot in de puntjes | Kerkstraat 18b | Tel.: 06 – 30 736 391 | www.totindepuntjes.com

Mr & Mrs | Kerkstraat 18 | Tel.: 045 - 511 9577 | www.mrenmrs.nl

Saaz Landgraaf | Kerkstraat 15 | Tel.: 0610230633 | www.saazlandgraaf.com

Beer By Candlelight | Burgemeester Beckersstraat 2c | Tel.: 06 83678487 | www.beerbycandlelight.nl

Vino Comida | Kerkstraat 7 | Tel.: 045-2054048 | www.vinocomidawijn.nl

2wielerparkstad | Burgemeester Beckersstraat 2A | Tel.: 045-5119081 | www.2wielersparkstad.nl

 

Wilt u ook lid worden? Samen bereiken we meer dan alleen!

Neem dan contact met ons op via info@mynstyl.nl of loop eens binnen bij Opticien Boots.